PRŮMYSLOVÉ POUŽITÍ


Pomocí "mobilní jednotky" Krown, inhibitoru koroze Krown T-40 a KL-73, je možné ošetřovat všechna průmyslová zařízení mimo jiné železniční vozy, kovové nádrže, nádrže pro skladování paliva, těžké stroje, transformátory, police, rámy, sklady, mosty, jeřáby, pontony, kombajny, přívěsy, tahače atd.
 
Produkt je navržen tak, aby vydržel při AC 50 kV.  Nevede elektřinu, takže chrání všechny elektroinstalace jako jsou indukční cívky, dráty, svorky, nedovoluje jim oxidovat ani hnít.
 
Záruční doba pro antikorozní ochranu průmyslových zařízení (těch, které nejsou provozovány při jízdě) je 24 až 36 měsíců, protože u uvedených objektů nedochází ke tření ošetřeného povrchu jako  u vozidel. Nezapomeňte - Krown T-40 zastaví již existující korozi a zabraňuje vzniku nové - pečujte o své investice!

Možnosti aplikace antikorozních prostředků KROWN
 
Prostředky Krown T-40 a KL-73 jsou bezpečné pro životní prostředí, protože jsou vytvořené na bazi ekologických a vysoce kvalitních ropných produktů, které jsou transparentní a nemají žádnou vůni. Prostředek
 
Krown T-40 a KL-73:
- vytváří ochrannou antikorozní vrstvu
- je mazivo
- chrání sváry, dutiny
- vyplňuje všechny drobné mikropory v laku, vlasové trhliny v kovu, vytlačuje vlhkost.
 
Výrobky jsou určeny pro vozidla a předměty, které mohou být těžce zatíženy v náročných klimatických podmínkách. Poskytují dlouhodobou ochranu a mazání, odpuzují vlhkost a připojují se ke všem druhům kovů. Zároveň umožňují léčit dýchání ošetřených prostor, čímž se zastaví již existující rez a nedovolí vzniku nové. 
 
Zpracování je možné v každém ročním období.  Aktivní činnost pokračuje ve všech povětrnostních a sezónních podmínkách.