REFERENCE


Hodnocení zákazníků

Výrobky společnosti Krown nás zcela zachranili před zeleným plakem,a korozi dratu.Doporučjujeme veše výrobky všem těm, kteří  tak či onak souvisí s automobily.

Tyto prostředky jsou nejlepší, které jsem kdy používal.

 — Greg Thefilopoulos, Thermo King of London  

 

Děkuji vám za to,že jste nám dali průmyslový antikorozní inhibitor Krown ...

On se mi natolik zalibil, že jsem požádal, aby se vaše výrobky byly zastoupeny v našich prodejnách,naše zakazniky take ocenily celkové kvality výrobku.  

— Ron Meunier, Q Lube 

 

Jsme velmi spokojeni s výsledky při použití programu Krown. Jsme velmi rádi, protože

výrobky Krown prodlouží životnost našich autobusů ... Program Krown doporučujeme

pro péči a ochranu karoserii pro všechny společnosti, které mají zájem na zachování

vzhledu a prodlužují životností svých vozidel.

 — Sean Mooney, St. John’s Transportation Commission

 

Díky programu Krown se nám podařilo významně snížit náklady města na provoz našich vozů , takže jsme vylepšili vzhled vozů , a jako výsledek se zvýšilá jejich hodnotu na sekundárním trhu.

Díky programu Krown se nám podařilo významně snížit náklady do centra kulturista a instalatérské služby našich vozů , takže jsme vylepšili vzhled vozů , a jakovýsledek se zvýšil jejich hodnotu na sekundárním trhu . Díky programu Krown se nám podařilo významně snížit náklady do centra kulturista a instalatérské služby našich vozů , takže jsme vylepšili vzhled vozů , a jakovýsledek se zvýšil jejich hodnotu na sekundárním trhu . Jako pěkný doplněk naši mechaniky poznamenaly, že pro ně je dnes mnohem snažši provadět servisní obsluhu,diky výraznemu sníženi zaseknutých součastek/nastroju.

Nemám stín pochybnosti , mohu doporučit použít antikorozní prostředky Krown všem, kteří mají zájem o snížení nákladů na údržbu strojů .

 — Joe Amaral, City of London

 

Z mé zkušenosti mohu říci, že váš produkt se ukázala být velmi efektivní inhibitor koroze,

a já ze sve strany rozhodně doporučuji  výrobky na základě jejich výkonu v této oblasti.

 — Don Cappadocia, Boart Longyear Inc.

 

 Jsme velcí fanoušci vašich produktů. Od chvíle, kdy jsme začali používat již nemáme problémy s dráty.

— M Kovacs, City of Windsor

 

Než jsme vyzkoušely Krown, utraceli jsme obrouske častky na opravy.Museli jsme měnit mnoho kabelových svazku,nemluvě o placení pracovniku,co provaděli opravy.Nam se podařilo teměř uplně zbavit těchto nákladů.Doporučil bych výrobky Krown všem, kteří se snaží snížit náklady spojené s rzí a korozí .. .Nám se to opravdu podařilo.

— Rob Guy, United Rentals

 

 

 Vynikající výrobek - skvělý výsledek za rozumné peníze.

— Bill Kinnear, Kemptville Truck Center

 

Předtím, než jsme použili program Krown, po 5-6 letech užívání na vozech bylo jasně vidět znamky korozi, ktera se objevila kvuli soli na silnicich.V současné době, všechny vozy, které jsou zpracované produkty Krown i po 7 letech provozu na stejných silnicích, které jsou posypavane soli, jsou ve výborném stavu s menšími známky koroze nebo i bez něj. Na základě zkušeností z používání a vynikajících výsledků, doporučujeme výrobky Krown pro všechny autoparky.

 — Alvin Boyce, City of Vaughan