TECHNOLOGIE


Čištění auta technologií Krown
 
Všechny majitele automobilů, starající se o svá auta, zveme do Krown center na komplexní technický servis. Ošetření pomocí technologií Krown maximálně vylepší vzhled a stav Vašeho vozu, výrazně prodlouží životnost mnoha součástek a dílů, snižuje pravděpodobnost selhání elektrického zařízení. Tím se snižuje potřeba provádět opravy.
 
Ošetřením nejen zlepšíte spolehlivost Vašeho vozu, ale také udržíte jeho prodejní hodnotu. 
 
 
Proces 
Standartní postup pro zpracování vozu trvá asi tři hodiny
 
Ošetření vozidel se provádí v několika stupních:
Nejprve se auto důkladně umyje speciálním šampónem Enviro Wash, který nejen čistí všechny povrchy, ale díky inhibičním přísadam také pomáhá chránit lak. Pečlivě se vyčistí vnějšek i spodní část vozu, podběhy kol a motorový prostor. V zimě a na jaře, když se vozovka pravidelně udržuje, doporučuje Krown  čištění dna pomocí Salt Eliminator, který rychle rozkládá sůl na spodní části vozu.
 
Poté, co byl vůz připraven, začne ošetření prostředkem T-40:
-  těla auta včetně všech vnitřních dutin;
-  motorového prostoru;
-  dna a přenosu;
-  mechanismů dveří, oken, zámků, závěsů, mechanismy stěračů a pohonů zpětných zrcátek;
-  všechny dostupné položky zapojení, čidla, konektory, elektrický generátor, svorky baterie, pojistky, distribuční napájecí systémy, zapalování, prvky osvětlení;
-  jako prevence jsou zpracovávány díly, které mají ve svém složení prvky z pryže (pouzdra, prašníky a ostatní pryžové výrobky).
 
Prostředek T-40 se nanáší nástřikem pod vysokým tlakem, díky tomu se ošetří všechny díly a plochy. T-40 má vynikající přilnavost na kov, proto může být použit i na mokrém povrchu. Výsledek bude beze změny - všechny povrchy jsou pokryty tenkou, průhlednou vrstvou látky, která neschne, nepraská, nevymývá se a nebojí se mechanického opotřebení.
 
Po ošetření se vozidlo znovu umyje a ošetří prostředkem Fast Wax, který nejen příjemně osvěží barvu a rozjasní lak, ale také poskytne dodatečnou ochranu.
 
Vaše auto je připraveno. 
 
Po ošetření v antikorozním centru Krown:
-  auto nebude korodovat a již se nebude bát posypových solí ;
-  zvýšení spolehlivosti elektrických zařízení a to zejména v období dešťů;
-  auto bude lépe startovat v chladném počasí i v období s vysokou vlhkostí;
-  vylučuje se možnost zamrznutí zámku;
-  snížení počtu nečekaných selhání a nutnosti kontaktovat autoservis;
-  zvýší se životnost jednotek i celého auta;
-  sníží se počet poškrábání;
-  sníží se nalepení sněhu a nečistot na podvozek auta.
 
Tímto způsobem se provádí komplexní preventivní údržba osobních i užitkových vozidel v Kanadě a USA již po dobu 25let. Tato technologie je již dlouho populární mezi vlastníky automobilů v Kanadě, USA a nyní je k dispozici i v České republice.